Unilever Lábteniszverseny 2015. bajnokság

Túra megnevezése: Lábteniszverseny
Túra vezető: Lénárt András - tel.: 305 3382  / vagy E-mail:
Túra időpontja: 2015.05.01. (péntek)
Találkozó hely: Cím: 1152 Budapest, Széchenyi tér 8-10. - Ifjúsági és Sportközpont  - Sporttelep térkép itt látható!
útvonal tervező: Útvonalterv. hu
Túra időtartam: 8 óra
Túra nehézsége (1-10): 2
Jelentkezési határidő: 2015.04.29. vagy a helyszínen
Részvételi feltételek: egészséges állapot !

 

Unilever Se. Lábtenisz Bajnokságot Május  01 -én (pénteken)

szervezi meg, melyre szeretettel meghívja a jelentkező csapatokat

Program:

2015.05.01 - péntek

09:00 Érkezés és regisztráció
09:15 Köszöntő - Mecsnóber Attila - az Unilever Tömegsport Egyesület elnöke
09:30 Sorsolás - Játékszabályok ismertetése (a Játék Szabályok - itt láthatóak)
10:00 Lábtenisz kupa kezdete a csapatok között
15:00 Elődöntő és döntő játék csapatok között
16:10 Eredmény hirdetés és a verseny díjazása: serleg jutalmak, oklevelek.

 

az év közbeni további programok: innen láthatóak


2015. évi jelentkezők voltak:

1. - csapat Racsni

Pénzes Imre

- Vörös András A.
2. - csapat Osi Osisreg Ádám - Osisreg Gábor B.
3. - csapat Testvériség Fehértói Gergő - Nagyistván Balázs C.
4. - csapat Nyerő duó Horváth Zsolt - Klement Balázs D.
5. - csapat Mátyás tér Millei Norbert - Szatmári Attila E.
6. - csapat Vörösök Nagy Zoltán - Lénárt András F.
7. - csapat Barcelona Fürstál Róbert - Koncz István G.
8. - csapat Neptun Surán József - Balsai Tibor H.
9. - csapat Újpest Drezsák Gyula - Shebák József I.
10. - csapat Palotás tér Ükös Mátyás - Ükös Tamás J.
11. - csapat REAC Kis Tamás - Kollár Zsolt K.
12. - csapat Palota FC. Lisei Károly - Farkas József L.
13. - csapat Kék-Fehér Baczó Péter - Kövesdi Szolbolcs M.
14 - csapat U14 Somodi Barna - T. Levente N.
15 - csapat Tótzsé   -   O.

Helyezések a játék végén 2015-ben

  I. csoport körmérkőzések II. csoport körmérkőzések
Mérkőzések időpontjai 1 -es pálya Eredmény 2 -es pálya Eredmény
10:00 - K. L. 2 0 H. A. 2 0
  B. E. 1 2 C. D. 2 0
  I. L. 0 2 G. F. 1 2
  B. K. 0 2 J. M. 0 2
  I. E. 2 0 H. F. 0 2
  L. B. -- -- C. M. 2 0
  K. I. 2 0 G. A. 2 0
  B. I. -- -- C. N. 2 1
  K. E. 2 0 H. G. 2 1
  E. L. 1 2 O. F. 0 2
          H. O. 2 1
          G. O. 0 2
          F. A. 2 0
- 16:00         A. O. 0 2
elődöntő 2. FORDULÓ - DÖNTŐBE JUTÁS

 

Mérkőzés időpont 1 -es pálya Eredmény
16:00 - I. F. 0 2
  L. H. 2 0
 - 16:30 K. O. 2 0
döntő 3. FORDULÓ - DÖNTŐK
Mérkőzés időpont 1 -es pálya Eredmény
16:30 - F. L. 2 1 Palota FC. sérülése miatt feladta
  K. L. -- -- Palota FC. sérülése miatt elmaradt
- 16:50 K. F. 0 2  

 

Eredmények 1. mérkőzés 2. mérkőzés 3. mérkőzés 4. mérkőzés döntőbe
jutás
döntő Pontszám összesített
pontszám
helyezés
A 0 0 0 0 -- -- 0 0  
B 0 0 -- -- -- -- 0 0  
C 2 2 2 -- -- -- 6 6 1./ Ifjúsági
D 0 -- -- -- -- -- 0 0  
E 2 0 0 0 -- -- 2 2 7.
F 2 2 2 2 2 2 8 12 1.
G 0 2 0 0 -- -- 2 2 7.
H 2 0 2 2 0 -- 6 6 4.
I 0 2 0 -- 0 -- 2 2 6.
J 0 -- -- -- -- -- 0 0  
K 2 2 2 2 2 0 8 10 2.
L 0 2 -- 2 2 0 4 6 3.
M 2 0 -- -- -- -- 2 2 2./ Ifjúsági
N 0 -- -- -- -- -- 0 0  
O 0 0 2 2 0 -- 4 4 5.

 

1. helyezett Vörösök 1.
2. helyezett REAC 2.
3. helyezett Palota FC. 3.
4. helyezett Neptun 4.
5 helyezett Tótzsé 5.
6 helyezett Újpest 6.
7 helyezett Barcelóna 7.
7 helyezett Mátyás tér 7.
--
1. helyezett / ifjúsági Testvériség 1.
2. helyezett / ifjúsági Kék-Fehér 2.

E-mail: klikk-klikk !!