logo
2017. évi sporttagjaink!
Kedves leendő Túrázó!
Ha csatlakozni szeretnél sporttagjaink közé, kérünk jelentkezésedet minél előbb tedd meg hogy, biztosan  lehessen reád is számítanunk. Tagdíjunk 2 400.- Ft / év. (16 éves korosztályig a tagdíj ingyenes)
Jelentkezni lehet telefonon a (+36) 30 585 2345 illetve a borítékra kattintva:
sorszám név Aktív tag passzív tag
001 Almási Zoltán AlmasiZ@fovaros.birosag.hu
002 Almási Zoltánné agi603@freemail.hu
629 Ambrus György agybudafok@vipmail.hu
003 Ambrus László .
004 Ambrus Lászlóné velence5@t-online.hu
564 Andavölgyi Adrian .
565 Andavölgyi Brigi .
592 Angyalfi Gábor .
548 Andavölgyi Teréz terez.andavolgyi@gmail.com
505 Antal-Bacsó Tihamér antalbt@outlook.com
506 Antal-Bacsó Rita rita_antalbacso@outlook.com
005 Apáti Gábor .
006 Apátiné Viszlovszki Ildikó aildiko@citromail.hu
007 Aradi László . +
008 Aradi Lászlóné judit.aradi@vivamail.hu
009 Arany Andrásné .
409 Asztalos Viktor .
010 Ábelovszki László .
011 Ábelovszki László ifj. .
012 Ábelovszki Lászlóné .
013 Ábelovszki Zsolt .
014 Ágoston János .
614 Árvai Ákos arvai.akos89@gmail.com
537 Bacsa István .
538 Baka Krisztián .
321 Bakti Andrea andrea.bakti@unilever.com
015 Balázs Andrea .
240 Balázsi József .
016 Balog Béla .
019 Balog Balázs .
017 Balog Ernő .
018 Balog Ernőné .
640 Balogh Sándor .
285 Bana Ádám .
286 Bana Róbert bana.robert@hotmail.com
287 Bana Róbertné .
288 Bana Vivien .
626 Barabás Gyöngyi barabasgyongy@freemail.hu
616 Baráth Roland .
020 Barcsai Gergely barcsaigergely@freemail.hu
452 Bata Gábor gabor.bata@gmail.com
454 Bata Bettina (Nóra) bettina.bata@gmail.com
519 Bálint László .
280 Beleznay Anikó aniko.beleznay@gmail.com
021 Benedek Tünde benedektunde1@gmail.com
278 Berecki Ágnes bereczki.agnes.privat@gmail.com
306 Berecki Mihály .
023 Berendi János .
024 Berendi Jánosné .
507 Berki György pestujhelypanzio@gmail.com
025 Bertus Jolán joli.b@tvnetwork.hu
446 Békefi Árpád .
448 Békefi Edina edi96@freemail.hu
447 Békefiné Derdák Zsuzsanna zsderdak@freestart.hu
241 Bíró Balázs balazs.biro@siemens.com
516 Bisicz Roland jeriko893@gmail.com
026 Bolfán Kálmán bolfankalman@freemail.hu
371 Bodon Csaba .
027 Bóra Mihály .
322 Bordács Dóra dora.bordacs@unilever.com
348 Bordás Bendegúz .
289 Bordás József .
349 Bordás Karolina .
290 Bordás Józsefné .
028 Bordás Sándor .
029 Boros Pál .
030 Boros Pálné .
033 Borosné Zsolnai Andrea andrea.zsolnai@aemedia.com
386 Borsi György borsigy@fkf.hu
387 Borsi Györgyné borsizs@fkf.hu
528 Borsi Hajnalka .
031 Bozsó Csaba bozso.csaba@chello.hu
032 Bozsóné Barta Ildikó bozso.ildiko@gmail.com
546 Braczkó Zoltán .
477 Brevák János brevakj@fkf.hu
283 Brückner Éva bruckner.eva@freemail.hu
615 Buczkó Gábor .
034 Bucsányi Zsolt .
485 Búza Zsolt .
584 Csaba Gyula .
476 Cravero Gábor .
035 Czakó Sándor .
036 Czakó Sándorné .
037 Csalári Judit .
038 Csanya János .
295 Csányi Péter fox02@freemail.hu
313 Csányi Tamás vad1988@gmail.com
312 Csányi Tibor tiborcsanyi@citromail.hu
109 Csányiné Kotán Marianna kotanmarianna@gmail.com
413 Császár László csaszar.krizsay@t-online.hu
414 Császár Lászlóné .
582 Csáti József charlspapa@gmail.com
598 Csáti Réka reka519@gmail.com
423 Cseh Krisztina csk75@freemail.hu
039 Csernyánszky Erika erika.csernyanszky@t-online.hu
040 Csizmadia István .
617 Danyi Márk .
605 Dávid László politic@freemail.hu
310 Dienes János .
041 Dikácz Attila sumer64@gmail.com
275 Dikácz Attiláné dikaczeva@gmail.com
258 Dikácz Dániel Ddani@mail.datanet.hu
259 Dikácz Krisztián Dkrisztian@mail.datanet.hu
042 Dózsa Zsófia szofi24@freemail.hu
043 dr.Dudás Ferenc .
297 Dregan Roland roland.dregan@citromail.hu
350 Drenics Andrea .
351 Drenics Boglárka .
269 Drenics János drenics.j@freemail.hu
270 Drenics Jánosné .
044 Dudás József .
578 Durczy Judith Emilia juditemilia@gmail.com
429 Durczy Krisztián .
430 Durczy Levente durczy@gmail.com
431 Durczy Viktória .
276 Együd István .
045 Endrényi Gábor gabor964@freemail.hu
046 Endrényiné Závody Timea zavory.timea@freemail.hu
443 Erdélyi Tamás tamas.e7@gmail.com
047 Erdős Éva erdos.eva@gmail.com
353 Fancsalszki Róbert fanvi@startadsl.hu
449 Fancsalszki Róbertné .
048 Fantoly Klára .
049 Faragó György mszazvai@freemail.hu
461 Faragó László .
050 Farkas Éva .
051 Farkas István ifarkas76@freemail.hu
052 Farkas Krisztina .
585 Farkas László Antal laszlo.antal.farkas@gmail.com
337 Farkas Zsófia .
317 Fazekas Edit .
282 Fazekas Kovács István paabene@gmail.com
450 Fehér Csilla csilla.feher@hotmail.de
577 Fehér Luca .
630 Fejes Attila fejes.attila@upcmail.hu
053 Fekete Gábor gabor.fekete@unilever.com
257 Fekete József . +
054 Feldicskó József feldicsko@freemail.hu
055 Feldicskó Józsefné .
508 Ferenczi János .
588 Ferenczi Tivadar .
523 Feruska Erika feruskaerika@gmail.com
524 Feruska Gabriella feruska@freemail.hu
255 Finna Edit finnaedit@gmail.com
056 Forrai József .
057 Földesi Erna .
636 Földvári József tetraederbt@gmail.com
560 Fülöp Anna Flóra .
579 Fülöp Csaba csabalyak@gmail.com
058 Füredi Attila attila.furedi@gmail.com
059 Garamvölgyi János garamvolgyi.janos@axelero.hu
060 Garamvölgyi Jánosné garamj@t-online.hu
539 Gardó József .
357 Gál Krisztina .
293 Gáspár Bianka billow20@gmail.com
517 Gáspár Noémi gasparnoemi2@gmail.com
509 Gerencsér Mátyás .
354 Gerémi Enikő geremy2@freemail.hu
061 Gila Pál .
062 Gila Pálné zilona@citromail.hu
063 Gitidisz Krisztina gitidisz@freemail.hu
064 Goldman László .
065 Goldman Lászlóné .
502 Goldoványi Kriszta goldovanyi.k@t-online.hu
416 Goldoványi Péterné marikagoldovanyi@citromail.hu
466 Gombás János .
569 Gombkötőné Katalin tdkati@gmail.com
566 Gombkötő Gyula .
066 Gombos Gáborné .
305 Greipel Csaba greipel@freemail.hu
244 Grenyó Dániel .
418 Greskovics László greskovicslaszlo@t-online.hu
457 Greskovics László Tamás .
458 Greskovics Tamás .
419 Greskovicsné Trisler Mariann greskovicsnet@fkf.hu
637 Gulácsi István pestujhely????@gmail.com
559 Gulyás Ádám .
067 Gyarmati Zsolt .
068 Gyenes József .
393 Gyéressy András .
428 Gyéressy Bálint zeusz910@gmail.com
394 Gyéressy Marcell zidane10@freemail.hu
069 Gyomai Pál gyomai_pal@citromail.hu
070 Gyomai Pálné .
071 Gyomai Péter .
072 Gyomai Szilvia .
390 Gyurkóné Bondár Anna panni@globonet.hu
419 Gyurkóné János id. gyurkojanos@globonet.hu
405 Gyurkóné János ifj. .
486 Hadnagy Gabriella dorkamano12@gmail.com
487 Hadnagy Imre .
518 Hadviga Csaba csaba.hadviga@gmail.com
073 Hamacsek Zsolt hamacsekzsolt@freemail.hu
074 Hasegan Adriana .
075 Hasegan Nicole .
076 Hegedűs Ildikó .
077 Hellner Sándorné marta.hellner@unilever.com
619 Herceg Ferenc hercegfeco@gmail.com
078 Herceg Imre .
079 Herczeg Zsolt .
395 Henter Márton henty11@gmail.com
396 Henter Zsolt henter.zsolt@gmail.com
415 Henterné Tringer Ágnes henter.agi@gmail.com
479 Herényiné Dr. Latin Györgyi .
478 Herényi Levente .
352 Herényi Márton mherenyi@freemail.hu
080 Hermann-né Hódi Erika .
541 Hetzman József .
265 Hódos Eszter alexyxa@citromail.hu
081 Hódos Jirina jirina.hodos@freemail.hu
397 Hollós János .
082 Hollósi Dávid .
083 Hollósiné Tófei Ágnes gigi61@vipmail.hu
374 Holly Dóra
314 Honfi János janoshonfi@t-online.hu
379 Horváth Ádám .
631 Horváth Béla Zsolt guszti6868@freemail.hu
380 Horváth Csongor .
525 Horváth Irén horvathiren62@tonline.hu
362 Horváth László .
594 Horváth Máté mt.hrvth@gmail.com
245 Horváth Mónika Edit monique78@freemail.hu
248 Horváth Róbert horvathrobca@freemail.hu
341 Horváth Szabina .
246 Horváth Zsolt hzsozso@gmail.com
084 Hosták Kata kata_994@citromail.hu
085 Hosták László hostak.laszlo@freemail.hu
086 Hosták Lászlóné .
599 Hutter Dorottya .
330 Hutter Edit edit.hutter@unilever.com
600 Hutter Georgina .
439 Hutter Timea .
087 Ihász Zsolt ihasz.zsolt@axelero.hu
088 Izápi István istvan.izapi@unilever.com
089 Izápi Istvánné .
090 Izápi Zoltán .
091 Izsold Tamás .
092 Izsold Tamás ifj. palffy33@freemail.hu
093 Jacsóné Varga Marika jvmarika@citromail.hu
094 Johom Henrik .
547 Juhász András .
095 Juhász Anna .
500 Juhász Erik .
096 Juhász Timea .
097 Kakas Gábor gabork71@gportal.hu
596 Kalas Éva bikcs75@gmail.com
358 Kanics Edina .
098 Karacs Krisztián .
281 Karácsony Zoltán karacsonyz@gmail.com
099 Kardos Ervin kardos.ervin@chello.hu
100 Karkalik Zsanett .
101 Kasziba Lajos .
102 Kasziba Lajosné kisoroszlan1@gmail.com
103 Kálmánné Tóth Katalin ktothkati@gmail.com
347 Kántor Gábor .
252 Kántor Zsolt kantijoe@freestart.hu
504 Kedves Csaba kedves_csabesz@hotmail.com
104 Kelemen Dezső .
105 Kelemen Márton .
375 Keresztély Éva .
106 Keresztély János sixox@freemail.hu
533 Kincses Benedek .
534 Kincses Odett .
468 Kincses Zsolt zskincses@gmail.com
323 Király Anita anita.kiraly@unilever.com
363 Király István .
333 Király Sándor .
364 Királyné Klauszmann Erika kerika@hdsnet.hu
589 Kiss Dávid .
522 Kiss István Bence .
510 Kiss László .
622 Kiss Norbert .
298 Klement Melinda klementmelinda@gportal.hu
108 Kocsis Kornélia bambusz92@citromail.hu
247 Kokay Zoltán .
271 Kolonics Brigitta brigittakolonics@freemail.hu
346 Komlósi Csilla Csilla.Komlosi@erstebroker.hu
432 Kopa Anikó .
406 Kotán Józsefné .
110 Kovács Ákos .
345 Kovács Bernadett kbernadett1@gmail.com
540 Kovács Gábor .
279 Kovács Gábor ifj. beck0488@gmail.com
372 Kovács Gábor id. .
373 Kovácsné Bereczki Mária marika0827@freemail.hu
436 Kovács Gergely gergo0131@citromail.hu
315 Kovács György .
383 Kovács Györgyné .
535 Kovács Kornél .
398 Kovács Nándor .
111 Kovácsné Szántai Krisztina .
112 Kozma Gyula .
113 Kövér Éva kover.eva@freemail.hu
328 Kulcsár Ilona ilona.kulcsar@invitel.hu
107 Kupi Károly .
489 Kurali Zoltán kuzo@citromail.hu
299 Kurtz Judit kurtzj@index.hu
249 Künszler Zoltán .
550 Kürtösi Eszter Noémi .
552 Kürtösi Konrád .
553 Kürtösi Krisztina Anna .
554 Kürtösi Simon Péter .
551 Kürtösi Tamás Áron .
555 Kürtösiné Merkel Szilvia .
567 Krizsán Zsolt .
563 Dr.Lakatos Gabriella lglevel@gmail.com
114 Lantos Attila .
403 Lantos Zsolt . +
292 Lantos Emese lantos.emese@gmail.com
316 Lantos Gábor lantos.gabor@radio.hu
410 Lehoczki Attila ifj. .
311 Lehoczki Attila zsakos73@citromail.hu
343 Lehoczki Attiláné .
411 Lehoczki Richárd .
324 Lehotáné Molnár Márta marta.molnar@unilever.com
632 Lendvai Péter lendvai.peter@vnet.hu
492 Lengyel Balázs lengyel.balazs.91@gmail.com
115 Lenhoffer Iván . +
116 Lenkai Zoltán .
117 Lenkai Zoltánné lui74@freemail.hu
496 Lennert József .
344 Lénárt András aleenart@gmail.com
118 Liktor László .
329 Lőrincsik Anikó aniko.lorincsik@unilever.com
377 Lőrincz Alpár lorincz_alpar@yahoo.com
119 Lőrincz Árpád marti@elephant.hu
120 Lőrincz Gábor .
491 Magyar Alexandra Fanni .
569 Magyar Benjámin .
332 Magyar László madobi@citromail.hu
633 Magyar Márton magyar.style@gmail.com
634 Magyar Zoltán russeltrade@gmail.com
294 Magyar Zsolt sigma93@citromail.hu
402 Majsai Norbert .
335 Mann Rudolf mann.rudolf2@gmail.com
121 Marsi Ferenc .
122 Marsi Ferencné . +
123 Marsi László marsil51@freemail.hu
124 Marsi Lászlóné .
Marik Ildikó Ildiko.Marik@europaalap.hu
609 Mazál István istvan@mazal.hu
641 Mák Gergő .
620 Márkus Tibor .
125 Márton András banka76@freemail.hu
126 Márton Erzsébet .
621 Máté Miklós tojaskiraly@freemail.hu
127 Mecseki Tamás mecsnober.tamas@gmail.com
128 Mecsnóber Attila mecsnober.attila@gmail.com
129 Mecsnóber József .
130 Mecsnóber Józsefné .
131 Mecsnóber Melinda mecsnober.melinda@gmail.com
132 Mecsnóber Tamás mecsnober.tamas@gmail.com
133 Megadja Károlyné .
581 Megyeriné Szabó Andrea szaboandrea64@gmail.com
222 Méray Horváth Bence mhbence@gmail.com
134 Méray Horváth Ilona merayhorvathilona@gmail.com
135 Mező Eszter mezesz@citromail.hu
319 Mihálovics Péter Peter.Mihalovics@unilever.com
590 Mészáros Miklós .
325 Mihály Lilla lilla.mihaly@unilever.com
136 Miklós József oregmedve4711@t-online.hu
137 Miklós Józsefné .
138 Módis Norbert modsnorbert@gmail.com
139 Molnár Julianna julianna_molnar@freemail.hu
407 Molnár Árpád .
625 Molnár Erika erika.molnar@unilever.com
140 Molnár László .
490 Molnár Lilla .
440 Molnár Márta .
503 Molnár Zoltán .
141 Morvai Krisztián morvaikrisz@fremail.hu
417 Mosonyi Magdolna .
493 dr. Mózes Enikő mozes.eniko@gmail.com
610 Nagy Ádám .
611 Nagy Dániel .
143 Nagy Gábor .
382 Nagy Gyula .
399 Nagy Kolozsvári Árpád .
361 Nagy Tibor .
144 Naszvadi József .
145 Naszvadi Norbert .
146 Naszvadi Roland naszi-roli@freemail.hu
147 Naszvadi Zoltán naszizoli@freemail.hu
142 Nádudvari Ágota nadudvari.agota@gmail.com
148 Németh Éva evibaby1@gmail.com
580 Németh Miklós nmiklos02@gmail.com
? Nemcsics Anna nemcsicsmanni@gmail.com
149 Novák Attila novak.attila@citromail.hu
149 Novák Adrien .
150 Novákné Mudri Edit dittina36@citromail.hu
593 Odor Marcell .
263 Oláh Nikolett zea15@citrommail.hu
612 Oroszi Attila .
453 Őri Ágnes oriagi03@freemail.hu
260 Paál Péter .
151 Pacsay Andrásné .
152 Paduch Ágnes .
153 Paduch Edit paduch.edit@gmail.com
154 Paduch Péter paduch.peter@freemail.hu
155 Paksy Gyula . +
156 Paksy Gyuláné .
157 Palásti Mónika palastim75@gmail.hu
300 Palla Krisztina .
568 Palagi Ildikó .
511 Pap József .
438 Papp Bernadett .
242 Papp Ildikó .
158 Papp Imre .
635 Papp Imre 2 ocsike@t-online.hu
159 Papp Lászlóné .
624 Papp Róbert .
160 Papp Zsolt .
583 Pápai Dávid .
365 Pásztor Andrea pasztor73@freemail.hu
366 Pásztor István .
161 Pásztor Istvánné pasztorne.agnes@gmail.com
162 Pásztor Timea timi.pasztor@freemail.hu
561 Patkós Magdolna holda21@gmail.com
163 Pátkai Katalin .
164 Pék József .
532 Péntek Zsuzsa .
557 Péter Zoltán .
165 Pinke Istvánné pinkeistvanne@freemail.hu
627 Pinke József
595 Pinke Zsolt cinke038@freemail.hu
471 Pintér Anna .
472 Pintér  István ifj. .
473 Pintér  István id. pinter.istvan35@freemail.hu
474 Mészáros Jolán mjolan@freemail.hu
166 Pintér Zoltán oli64@freemail.hu
167 Pocsai Imréné .
168 Podhorszki Ferenc podhorszki.ferenc@gmail.com
169 Podhorszkiné Asztalos Zsuzsa szlosa@freemail.hu
326 Polgár Anna anna.polgar@unilever.com
170 Pollák Gyöngyi pgyongyi@w-mobil.hu
171 Prondvai Mária mprondvai@freemail.hu
172 Puskás Éva .
603 Puskás Éva 2. .
462 Dr. Radnóti Klára Zsuzsanna radnoti.klara@hnm.hu
173 Ráduly Mária .
422 Reggel Erika erika.reggel@gmail.com
174 Resch József jozsika47@freemail.hu
175 Reschné Budai Zsuzsa zsresch@gmail.com
441 Rékai Péter .
536 Rási Renáta Anita .
342 Rugár László .
460 Róth Anikó .
264 Sallai Mária saca63@freemail.hu
359 Samu Attila zizouati93@citromail.hu
360 Samu Dakó Ibolya samuibolya71@citromail.hu
296 Samu István monter20@freemail.hu
336 Samu Fanni .
176 Samu Sándor .
544 Sarkadi Réka .
444 Sámson László samsonl@fkf.hu
445 Sámsonné Vezendi Erika veziera@gmail.com
177 Sára András sara.andras@gmail.com
178 Sára Andrásné erika.sara@unilever.com
256 Sára Erika .
? Sárkány György sarkany10@gmail.com
312 Schmidt Ádám adammac@freemail.hu
179 Séllei Zsolt zsolt.sellei@unilever.com
272 Sidó Béláné .
392 Sidó Józsefné hello.mano@freemail.hu
180 Sidó Katalin sksidike@freemail.hu
463 Sidó Márta sidomarti@gmail.com
301 Sifter László dilla@freemail.hu
181 Sinkó Dániel .
484 Sinkó Gergő .
182 Sinkó Tamás tamassinko53@gmail.com
606 Soltész Boton .
607 Soltész Katona Eszter .
608 Soltész Zoltán .
183 Solymosi Katalin Emese eksolymosi@gmail.com
184 Somfai Györgyné showmehun@yahoo.com
309 Somlai Lajos somlailajos@gmail.com
308 Somlainé Mengesz Olga mengesz.olga@tvnetwork.hu
562 Somogyi Valéria somogyi.valeria52@gmail.com
254 Somogyi Zoltán beckham23...@freemail.hu
185 Sóskuti Eszter soskuthyeszter@t-online.hu
470 Spitzner Dorottya spitznerkisasszony@gmail.com
186 Staudinger László .
475 Suba Mária Róza maryrose.suba@gmail.com
464 Dr. Sudi Péter Pál sudip@mail.datanet.hu
618 Szabados Zsolt zsolti.szabados@gmail.com
303 Szabó Bence István .
581 Szabó Andrea szaboandrea64@gmail.com
459 Szabó Evelin maszat1201@freemail.hu
187 Szabó Ferenc .
188 Szabó Ferenc ifj pemete11@freemail.hu
378 Szabó Gábor szabo86@citromail.hu
250 Szabó István ifj. maszat32@freemail.hu
284 Szabó István kreadi@freemail.hu
355 Szabó István id. .
356 Szabó Istvánné .
521 Szabó László Zoltán bundi_laci@yahoo.co.uk
302 Szabó Lili Zsófia .
189 Szabó Nándorné .
190 Szabó Pál szabopal56@gmail.com
191 Szabó Pálné .
192 Szabó Tímea timterez@index.hu
193 Szabóné Reggel Mónika Reggel.Monika@gmail.com
193 Szakál Géza .
613 Szakál Tibor honda2385@gmail.com
543 Szalai Gábor .
194 Szalai József .
195 Szaniszló Lajos .
437 Szarvas Vera szarvas.vera@gmail.com
483 Szathmáryné Kinga .
196 Szathmáryné Sebők Katalin kati.szathmary@unilever.com
576 Szekrényesi Szilvia .
642 Szenci Szabó Gergely jonice@freemail.hu
401 Szentgyörgyi Sándor .
199 Szepesi Ákos akos_szepesi@freemail.hu
200 Szepesiné Bercsényi Éva bercsieva@freemail.hu
197 Székely Zoltán zolitata47@citromail.hu
198 Székely Zoltán ifj. benjike@invitel.hu
455 Szigeti Dániel Máté .
201 Szikra Judit .
202 Szilágyi Tibor szili.tibi@freemail.hu
467 Szopori Ferencné .
203 Szőke Gábor .
243 Szőke László lendvaye@freemail.hu
408 Sztikler Jánosné .
205 Sztojka Fanni .
204 Sztojka Szabó Mária szabo.marcsa@citromail.hu
604 Sztrecska József .
556 Szunyogh Tünde szunyogh@digikabel.hu
304 Szűcs Benedek .
307 Szűcs Boglárka .
291 Szűcs Gyula gyuszi01@gmail.com
206 Szüsz Katalin szuszkati@freemail.hu
207 Tabajdi Balázs .
208 Tabajdi Gábor .
209 Tabajdi Miklósné .
210 Takács Béla takacsbela@hdsnet.hu
273 Takács Dávid .
211 Takács Erika .
212 Tanai Szaléz .
643 Tanai Zsuzsanna zsuzsa.tanai@unilever.com
261 Tankó Judit .
213 Tari Katalin dorka79@freemail.hu
367 Tápai Katalin .
214 Tenk Gabi tgabi@mail.datanet.hu
587 Teveli Zsuzsanna .
215 Timkó Attila attila.timko@unilever.com
216 Tivald Orsolya .
391 Tivadar Szilvia pucok75@freemail.hu
465 Thuróczy Gergely turokaci@freemail.hu
482 Toldi Máté .
623 Tordy Bálint tordy.balint@gmail.com
412 Tóth Balázs bazsa.toth@freemail.hu
331 Tóth Adrienn .
262 Tóth Carol Károly .
217 Tóth János toth.janos.2011@gmail.com
515 Tóth Kristóf Ernő krihan91@gmail.com
529 Tóth Miklós .
251 Tóth Rudolfné farkas.jutka@gmail.com
388 Tóth Sándor .
266 Tóthpál Ferenc .
267 Tóthpál Ferenc ifj. ferenc.tothpal@siemens.com
218 Tölgyesi Ágnes tolgyesi.l@met.hu
376 Tredub Csaba .
219 Túri András .
220 Túri Péterné .
221 Unger Erzsébet .
421 Uszkó Katalin uszko.kata76@gmail.com
513 Ürményi Viktor id. .
514 Ürményi Viktor ifj. .
223 Vadász László .
224 Vadász Lászlóné .
225 Valentin Jánosné .
226 Vallyon Krisztina .
426 Vancsó Tibor vancsotibor1@gmail.com
427 Vancsóné Tomasits Klára .
227 Varga Árpádné .
228 Varga Bulcsú .
400 Varga Gábor .
229 Varsányi Istvánné .
230 Vas László .
231 Vas Lászlóné .
334 Vass András .
232 Vass Erzsébet vasserzsebet@gmail.com
233 Vass Szilvia sziszo.6@freemail.hu
234 Vassel Viktor .
320 Vályogos Lászlóné .
327 Váradi Andrea .
451 Verbai Judit vjudit68@gmail.com
591 Verebély Márton .
253 Veres Csaba Richárd veresricsi@hotmail.hu
442 Veszprémi Andrea veszpremi.a@gmail.com
384 Veszprémi Pálné veszpremi.palne@freemail.hu
385 Veszprémi Renáta .
381 Végh József .
268 Vig István András .
420 Vígh János .
456 Vigh Kitti .
597 Vigh Róbert .
235 Vigh Tibor .
542 Vinth Gergely .
340 Viola Blanka .
339 Viola Eszter .
338 Viola Nóri .
236 Viola Zsolt zsolt.viola@erstebroker.hu
368 Vizi György vizi.gyorgy@freemail.hu
501 Vizler Botond .
369 Viziné Hagyó Gyöngyi .
277 Visnyovszky Áron transonic@citromail.hu
237 Wachner Rezső .
238 Wachner Rezsőné .
350 Walter Ulrik ulrik@ulrik.hu
425 Watz Nándorné watzautojavito@t-online.hu
571 Zelei Bence .
572 Zelei Szabolcs .
433 Zombor Anna .
434 Zombor Bálint .
435 Zombor Zsolt .
520 Zubor Julianna Mária .
526 Zsidákovits Dóra .
527 Zsidákovits Péter .zspeter@mail.com
351 Zsoldos Daniella .
 
 
elmúlt program - információ ...
 
új program - információ ...

Utolsó frissítés:

időjárás

Impresszum

 


Unilever Tömegsportegyesület: mobil: (+36) 30 585 2345 - E-mail: mecsnober.attila@gmail.com

 

Unilever
Tömegsport
Egyesület
- Híreink -

 
FKF ZRT.
Természetjáró
szakosztály
 
Északi - Fény
Természetjáró Egyesület
 
Első Budapesti
Darts Egyesület
 
Ászgárd SE.  

1% lehetőség számunkra a 2016. évben,
amit megköszönünk a felajánlóknak:
305 339.- Ft

Unilever Tömegsport
 egyesület adószáma:
1 9 4 5 8 6 1 4 - 1 - 42

 

Kapcsolat felvétel